یک میلیون گردشگر از جاذبه های شمال تهران بازدید کردند

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: با توجه به وجود اماکن مذهبی و جاذبه های علمی، فرهنگی و تفرجگاهی منطقه یک بیش از یک میلیون گردشگر در ایام نوروز از جاذبه های شمال تهران بازدید کردند.
کد مطلب: 60217| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۴:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
 یک میلیون گردشگر از جاذبه های شمال تهران بازدید کردند

به گزارش "فرازنیوز" سعید کارگران معاون امور اجتماعي و فرهنگي شهرداري این منطقه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به استقرار کاخ موزه های سعد آباد و نیاوران، موزه موسیقی ، سینما، هنر ایرانی، حیات وحش ایران – دارآباد- ، مرکز علوم و ستاره شناسی تهران، مسیرهای کوهنوردی و ارتفاعات توچال، بوستان های فرامنطقه ایی، خانه دکتر حسابی و... تعداد کثیری از شهروندان و مهمانان تهران در تعطیلات نوروزی به این منطقه مراجعه کردند که با همکاری ستاد گردشگری در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان  برنامه های گسترده ای برای آنها اجرا شد.


وی گفت: در تعطیلات فروردین ماه امسال با برنامه ریزی های انجام شده  10 ایستگاه  اطلاع رسانی در شمال تهران راه اندازی شد  و تعداد 40 هزار بسته گردشگری شامل نقشه ، کتابچه شمیران، بروشور تخصصی رینگ شمیران گردی ، گردونه نقاط و بروشورهایی با موضاعات آسمان آبی و زمین پاک بین گردشگران توزیع شد .


کارگران افزود : 600 تور رینگ شمیران گردی  نیز در سطح منطقه یک برگزار و تعداد 200 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، 50 نفر از روحانیون ، 70 نفر از معلولین و 120 نفر از محرومین از این تورها بهره مند شدند .


معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری  منطقه یک خاطر نشان ساخت: تعداد 700 نفر گردشگر نیز در قالب 30 خانوار در مجتمع بهاران این منطقه اسکان داده شدند.

کد مطلب: 60217| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۴:۲۸:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶  ,   June 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.