دو بوستان در مرکز شهر تهران برای استفاده معلولان مناسب سازی شد

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: قائم مقام شهرداری منطقه 11 تهران از مناسب سازی بوستان های تبسم و اوستا در خیابان شیخ محمدی و آزادی برای بهره مندی و تسهیل استفاده 420 شهروند معلول این منطقه از اماکن تفریحی خبر داد.
کد مطلب: 60218| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۴:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
دو بوستان در مرکز شهر تهران برای استفاده معلولان مناسب سازی شد

به گزارش "فرازنیوز" ؛ وحید محمدی با اشاره به برنامه ریزی های مدیریت شهری برای فراهم آوری امکان حضور معلولان در سطح شهر و بهره مندی آنان از اماکن عمومی و تفریحی؛ گفت: برای استفاده معلولان از پارک ها و بوستان ها  دو بوستان اوستا و بوستان تبسم مناسب سازی شده و تجهیزات مخصوص برای معلولین در این بوستان ها قرار گرفته است.

 

محمدی در ارتباط با خدمات پیش بینی شده در این بوستان ها افزود: تجهیز بوستان به ست ورزشی مخصوص معلولان،هم سطح سازی فضای بوستان برای تسهیل تردد معلولین با ویلچر و تعبیه نیمکت های مخصوص از جمله اقداماتی است که در راستای مناسب سازی بوستان برای معلولان انجام شده است.
 
چندی پیش نیز علی اصغر عین القضات مشاور شهردار تهران در امور توان یابان در حاشیه بازدید از بوستان اوستا  ضمن تاکید بر استفاده از توان شرکت های ایرانی از همکاری با شرکت های دانش بنیان برای تجهیز بوستان های شهر تهران خبر داده بود.
 
گفتنی است 420 معلول در سطح منطقه 11 شناسایی شده که با تجهیز این بوستان ها همچون سایر ساکنان منطقه می توانند از خدمات ورزشی و فضای بوستان ها بهره مند شوند
کد مطلب: 60218| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱/۱۵ ۱۴:۳۹:۱۰| نسخه چاپی
جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶  ,   June 23, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.