در راستای غنی سازی اوقات فراغت و ترویج فعالیت های ورزشی صورت گرفت؛

فعالیت 46 ایستگاه تندرستی آقایان و بانوان در منطقه 10 تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 10 از اجرای برنامه های مختلف ورزشی ویژه اقشار مختلف شهروندان در ایستگاه های تندرستی و بوستان های سطح منطقه به منظور توسعه ورزش همگانی و رفع مشکل فقر حرکتی خبر داد.
کد مطلب: 60434| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۴:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
فعالیت 46 ایستگاه تندرستی آقایان و بانوان در منطقه 10 تهران

به گزارش"فرازنیوز" ، عباس بابازاده انجام حرکات ورزشی را به عنوان بهترین، سالم  ترین و غنی  ترین  فعالیت  اجتماعی  برشمرد و  گفت:  برنامه های مختلفی با هدف توسعه ورزش همگانی در منطقه به ویژه برای بانوان در راستای کمک به رفع فقر حرکتی در سطح جامعه، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و شادابی گروهی استفاده حداکثری از فضاهای بوستان های شهری و غنی سازی اوقات فراغت در حال برنامه ریزی و اجراست.

 

وی با اشاره به نگاه ویژه به فعالیت های ورزشی در منطقه افزود: تعداد 16 ایستگاه تندرستی آقایان و 30 ایستگاه ورزشی بانوان در سطح بوستان ها و مراکز عمومی و خدماتی در منطقه فعال است که به صورت مستمر به ارائه خدمات ورزشی به شهروندان مبادرت می کنند.

 

شهردار منطقه با اشاره حمایت های ویژه از فعالیت های داوطلبانه  به خصوص در  بعد ورزش  همگانی  افزود:  نگاه مان  به  ورزش توام با رویکرد سلامت و تندرستی است و بر همین اساس با فراهم سازی بستر مناسب، زمینه حضور اقشار مختلف شهروندان برای انجام فعالیت های ورزشی فراهم شده است

کد مطلب: 60434| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۲/۱۰ ۱۴:۳۶:۱۰| نسخه چاپی
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶  ,   July 25, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.