درفروش فوق العاده ماه رمضان شهروند صورت می پذیرد؛

ارایه 5 هزار بارکد قلم کالا با تخفیف تا 40 درصدی/بهره برداری از 6فروشگاه در آینده ای نزدیک

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز : مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به فعالیت 37 فروشگاه زنجیره ای شهروند از یکم خرداد لغایت هفتم تیرماه96 درماه مبارک رمضان گفت: 5 هزار بارکد قلم کالا در ماه مبارک رمضان تا40 درصد تخفیف ارایه می شود.
کد مطلب: 60572| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۱ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
ارایه 5 هزار بارکد قلم کالا با تخفیف تا 40 درصدی/بهره برداری از 6فروشگاه در آینده ای نزدیک

به گزارش "فرازنیوز"  اکبر علوی درنشست خبری فروش فوق العاده ماه مبارک رمضان که به عنوان سفره رمضان شهروند از یکم خرداد ماه لغایت هفتم تیرماه سال جاری برگزار می شود، گفت: امسال 5 هزار بارکد قلم کالا شامل تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان تاسقف 40 درصد می شود. این در حالی است که این تخفیفات در این ماه مبارک ویژه تر از دیگرتخفیفات فروشگاه شهروند خواهد بود.

 

مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای شهروند با اشاره به ارایه گوشت قرمز که هماهنگ با قیمت مصوب دولت دراین فروشگاه ها ارایه می شود، اظهارکرد: گوشت شقه ای گوسفندی با قیمت 32هزار و 500 هزار تومان ارایه می شود. همچنین حبوبات، قند، شکر، خشکبار، برنج ودیگر اقلام پروتئینی مانند ماهی ، میگو و اقلام پرمصرف دیگری که دراین ماه مبارک مورد استفاده شهروندان است در تمامی فروشگاه ها ارایه خواهند شد.

 

وی با اشاره به قیمت گوشت گوسفندی دولتی که 31 هزار و300 تومان گفته شده تصریح کرد: شهروند با ارایه گوشت به قیمت 32 هزار و 500 تومان حدود هزار تومان سود از شهروندان می گیرد چرا که حاشیه سود را در نظر نگرفته ایم. این در حالی است که قیمت گوشت در مغازه های سطح شهر بالای 37 هزار و 500  یا 38 هزارتومان است.

 

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به اینکه در آینده ای نزدیک در تمام استان ها انبارهای متمرکز خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: دراین استان ها تمرکز توزیع کالا را خواهیم داشت واین موضوع به آن دلیل است تا درفرشگاه های مجازی استان ها نیز در هر زمانی که یک هموطن با سامانه 4884 تماس می گیرد بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن کالای مورد نظرش را تحویل می گیرد .

علوی با اشاره به بهره برداری از 6 فروشگاه شهروند در شهر تهران درآینده ای نزدیک اضافه کرد: باافتتاح این فروشگاه ها تعداد فروشگاه های شهروند از 37 فروشگاه به 43 فروشگاه افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به فعالیت 6 فروشگاه به صورت شبانه روزی در ماه مبارک رمضان ادامه داد: بهغیر از فروشگاه های  بیهقی و بوستان  که شبانه روزی بودند  فروشگاه های بهرود ، بهاران ، آزادگان و همچنین المپیک نیز به صورت شبانه روزی در ماه مبارک فعالیت خواهند کرد. همچنین در تمامي فروشگاه ها روزانه ٤ هزار افطاري مختصر در این ماه مبارک به شهروندان ارایه می شود .

 

کد مطلب: 60572| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۱ ۹:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.