به منظور ساماندهی نقاط بی دفاع شهری در ادامه طرح بزرگراه یادگار امام(ره) صورت گرفت؛

توسعه نیم هکتاری فضای سبز در محور خیابان رنجبر منطقه 10

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز:شهردار منطقه از بهسازی و ساماندهی نقاط بی دفاع شهری و توسعه نیم هکتاری فضای سبز خیابان رنجبر در مسیر ادامه طرح بزرگراه یادگار امام (ره) برای رفاه حال شهروندان خبر داد.
کد مطلب: 60667| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
توسعه نیم هکتاری فضای سبز در محور خیابان رنجبر منطقه 10

به گزارش "فرازنیوز" ، عباس بابازاده ضمن اعلام این خبر با اشاره به اجرای تمهیدات مناسب برای جلب رضایت شهروندان گفت: پس از تصویب اجرای ادامه طرح بزرگراه یادگار امام(ره) و اتصال آن با گذر از خیابان رنجبر به میدان حق شناس در منطقه 17، با تخصیص اعتبار 27 میلیارد تومانی املاک ریزدانه در مسیر طرح تملک و آزاد سازی شد.

 

وی با اشاره به تاکیدات دکتر قالیباف شهردار تهران در نظارت ستادی اخیر از منطقه مبنی بر ساماندهی نقاط بی دفاع، ایجاد امکانات خدماتی و رفاهی در راستای رفاه حال شهروندان  و خدمت رسانی بهینه به آنان افزود: از ابتدای اسفند سال 1395 تا پایان اردیبهشت ماه سال 1396، طی طرحی جهادی به منظور رفاه حال شهروندان، توسعه سرانه های فضای سبز، ساماندهی نقاط بی دفاع شهری، زیباسازی با هدف ایجاد دید بصری بهتر و بهسازی امکانات منطقه و ... فضاهای بی دفاع شهری و آزاد شده در مسیر خیابان رنجبر بر اساس نیازهای محله در راستای ارائه خدمات عمومی به شهروندان مناسب سازی شد.

 

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته خاطرنشان کرد: مدیریت شهری منطقه اجرای نقاشی دیواری جدارهای مشرف به گذر یادگار امام (ره)، تخریب املاک دارای خطر، نصب ست های ورزشی و برج های نوری، ساماندهی محل استقرار کارگران فصلی، احداث محل اسیکت، احداث پارکینگ های موقت، احداث 6 بوستانک و در مجموع توسعه نیم هکتاری فضای سبز مفید با کاشت گونه های گیاهی دارای قابلیت جابجایی در خیابان رنجبر را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون از بسیاری از موارد ذکر شده، بهره برداری نموده است.

شهردار منطقه با اشاره به اهتمام مدیریت شهری برای خدمات رسانی شایسته و بهینه و رفع غدغه های به حق شهروندان، خواستار حمایت و همکاری آنان از اجرای طرح های شهری شد.

کلید واژه ها: شهرداری10 فضای سبز
کد مطلب: 60667| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۳ ۱۴:۲۲:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.