اجرای اصلاح هندسی و تعریض معبر در تقاطع خیابان مالک اشتر بزرگراه یادگار امام (ره)

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه از اجرای اصلاح هندسی و تعریض معبر در تقاطع خیابان مالک اشتر بزرگراه یادگار امام (ره) خبر داد.
کد مطلب: 60690| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۹:۱۰| نسخه چاپی
اجرای اصلاح هندسی و تعریض معبر در تقاطع خیابان مالک اشتر بزرگراه یادگار امام (ره)

به گزارش "فرازنیوز" ، رضا زلفی با اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز انجام اصلاحات هندسی و ساماندهی ترافیکی در تقاطع خیابان مالک اشتر با بزرگراه یادگار امام (ره) طرح اصلاح هندسی مورد نظر توسط کارشناسان بخش مهندسی این معاونت تهیه و اجرای طرح تعریض بخشی از بزرگراه یادگار امام (ره) و اصلاح راستگرد خیابان مالک اشتر به بزرگراه توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه اجرا شد.


وی افزود: اجرای طرح اصلاح هندسی شامل جزیره ها و سایر تفکیک های حرکتی به منظور کانالیزه کردن حرکت وسایل نقلیه عبوری از محدوده میدان جی به سمت شمال بزرگراه یادگار امام(ره) به صورت موقت به وسیله نیوجرسی های بتنی و نصب علائم ترافیکی صورت گرفته است که پس از کارشناسی های بیشتر توسط پلیس راهور منطقه تثبیت خواهد شد.


زلفی تصریح کرد: این معاونت به منظور ساماندهی محدوده حاشیه طرح، اقدام به انتقال پارکینگ موجود در این محدوده به خیابان شهید چراغی و طراحی تخصیص فضای مربوطه به احداث بوستان محلی و آبنما نموده است که به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه در دست اقدام می باشد.
وی در خاتمه از همکاری و شکیبایی شهروندان ساکن این محدوده در مدت زمان اجرای پروژه تشکر و قدردانی کرد.

کد مطلب: 60690| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۳/۲۴ ۱۳:۹:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.