سردار مهري: امروز و فردا اوج بازگشت مسافران/ آمادگی پلیس برای تسهیل تردد در جاده ها

قضایی و انتظامی - فرازنیوز: رئیس پلیس راهور گفت: 48 ساعت آینده اوج بزگشت مسافران تعطیلات عید فطر است و پلیس راه برای این موضوع امادگی کامل دارد.
کد مطلب: 60711| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۸ ۱۵:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
سردار مهري: امروز و فردا اوج بازگشت مسافران/ آمادگی پلیس برای تسهیل تردد در جاده ها

به گزارش "فرازنیوز" سردار تقی مهری در حاشیه بازدید هوایی از جاده های شرق استان تهران با اشاه به آخرین وضعیت ترافیکی کشور به سايت راهور گفت: بار ترافیکی بازگشت مسافران از عصر دیروز آغاز شده و در حال حاضر در دو جاده چالوس و هراز شاهد ترافیک در مسیر شمال به جنوب این جاده ها هستیم. 

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می کنیم عصر امروز ترافیک در مسیره ای شمالی منتهی به تهران افزایش یابد، تاکید کرد: برای تسهیل بازگشت مسافران جاده هراز از ساعت 19 از دو راهی آب اسک به سمت رودهن و جاده چالس از ساعت 18 تا 24 از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شوند. 

رئیس پلیس راهور با بیان اینکه امروز و فردا اوج بازگشت مسافران سفرهای تعطیلات عید فطر را شاهد هستیم، تاکید کرد: ماموران پلیس راه برای بازگشت مسافران در 48 ساعت آینده در آماده باش کامل بوده تا با همکاری مردم بازگشت آرامی را شاهد باشیم. 

مهری از رانندگان خواست همانند دور رفت سفرها با رعایت قانون، از ارتکاب تخلفات حادثه ساز خودداری کنند تا سفری ایمن داشته باشند.

کد مطلب: 60711| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۸ ۱۵:۴۳:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.