به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات در منطقه 10 صورت می گیرد؛

اجرای برنامه های آموزشی و ترویجی به مناسبت هفته بدون دخانیات در منطقه 10 تهران

شهرداری حمل و نقل - فرازنیوز: شهردار منطقه 10 با تشریح ویژه برنامه های هفته بدون دخانیات که از 10 خرداد ماه آغاز و به مدت یک هفته ادامه می یابد، گفت: ویژه برنامه های آموزشی ترویجی هفته بدون دخانیات با هدف افزایش آگاهی های عمومی و فرهنگ سازی برای کاهش مصرف مواد دخانی در سطح محلات منطقه برگزار می شود.
کد مطلب: 60768| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۴:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
اجرای برنامه های آموزشی و ترویجی به مناسبت هفته بدون دخانیات در منطقه 10 تهران

به گزارش "فرازنیوز"  عباس بابازاده ضمن اعلام این خبر گفت: کارگاه های آموزشی با هدف آشناسازی شهروندان با مضرات قلیان و سیگار، تغییر سبک زندگی، آگاه سازی عوارض مصرف سیگار و فرهنگ سازی در زمینه کاهش مصرف قلیان و مواد دخانی و ... در سرای محلات برگزار می شود.

 

وی افزود: راهپیمایی نمادین و تجمع انسانی اعضای کانون پیشگیری با دخانیات و اهدا گل به افراد سیگاری در ازای دریافت سیگار همچنین اجرای مسابقات ویژه کودکان، مشاوره پزشکی و تست ریه، برپایی نمایشگاه نامه به پدران و مادران سیگاری با همکاری انجمن مبارزه با دخانیات و نمایشگاه عکس با همکاری کلانتری، دفع نمادین سیگار و آموزش بازی های بومی و محلی، برپایی همایش با موضوع پیشگیری از مصرف دخانیات در سطح نواحی از دیگر برنامه ها به مناسبت هفته بدون دخانیات می باشد.


شهردار منطقه از اجراي همايش منطقه اي با عنوان "دخانیات تهدیدی برای سلامت و بنیان خانواده" با حضور اعضای کانون های مادر و کودک و همکاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات خبر داد و افزود:طي اين همايش از برگزيدگان ترك سيگار و اصناف حامي برنامه هاي پيشگيرانه و كنترل مصرف دخانيات تقدير به عمل مي آيد.

کد مطلب: 60768| زمان انتشار: ۱۳۹۶/۴/۱۱ ۱۴:۴۷:۱۰| نسخه چاپی
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶  ,   July 22, 2017

آخرین مطالب

سرویس ها:
دسترسی سریع:
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فرازنیوز بوده و استفاده از مطالب تنها با ذکر نام منبع بلامانع می باشد.