کد مطلب: 49479 | زمان انتشار : ۱۳۹۳/۹/۱ ۱۵:۱۴:۱۰ | سرویس خبری: بانک و بیمه

پرداخت 439 هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صادرات ایران

فرازنیوز: بانک صادرات ایران در راستای توسعه اقتصادی کشور تا پايان مهر ماه ١٣٩٣، قریب به ٤٣٩ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری"فراز"  این بانک همسو با سیاستهای اقتصادی دولت و در راستای توسعه اقتصادی کشور و آبادانی میهن عزیز اسلامی با برخورداری از شبکه گسترده شعب بانکی در سراسر کشور نسبت به جذب نقدینگی جامعه و تزریق آن در بخشهای مختلف اقتصادی و اشتغالزايي اقدام نموده است که بر این اساس تا پایان مهر ماه ١٣٩٣ نزدیک به ٤٣٩ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش خصوصی و دولتي در سرفصلهای مختلف شامل: کشاورزی، صنعت و معدن، بازرگانی و خدمات، صادرات کالا، راه و ساختمان و مسکن پرداخت کرده است.

 


 بر اساس این گزارش تسهیلات پرداختی توسط شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور تا پایان مهر ماه ٩٣ شامل بیش از ٥١ هزار میلیارد ریال به بخش کشاورزی، ١١٢ هزار میلیارد ریال به بخش صنعت و معــــدن، ١٦١ هزار میلیارد ریال به بخش بازرگانی و خدمات، ١٠٥ هزار میلیارد ريال به بخش مسکن و ١٠ هزار میلیارد ریال به سایر سرفصل ها می باشد.

 


گفتنی است این بانک به منظور تسریع و تسهیل در دسترس مشتریان به خدمات نوین بانکی خدمت همبانک را نیز به تازگی روانه بازار نموده که طی آن دارندگان سپهر کارت می توانند به آسانی با شماره گیری #٧١٩*از طریق اپراتور همراه اول از خدماتی همچون: مانده کارت، خرید شارژسیمکارت ها، پرداخت قبوض و ... برخوردارگردند.


همچنین بانک صادرات ایران با ٣٦٧ هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١٠ میلیون تراکنش در ماه، تعداد ٤٤٠ هزار و ٥٠٠ پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با بیش از ٣٢ میلیون و ٦٩١ هزار تراکنش در ماه و صدور بیش از ٤٣ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورس کشور مطرح است.​

لینک مطلب :
http://faraznews.com/news/49479